Array
(
)
Soutěž Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2014 již zná své vítěze! | AV Institut

Soutěž Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2014 již zná své vítěze!

Soutěž Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2014 již zná své vítěze!

Vážení klienti,

již počtvrté byly rozdány tituly Zaměstnanec roku osobám se zdravotním postižením.
Zaměstnavatelé do poloviny září mohli i letos nominovat své pracovníky, kteří spadají do kategorie osob se zdravotním postižením.

Výsledky se všichni dozvěděli na slavnostním vyhlášení 21. října v prostorách Staroměstské radnice.

Čtvrtý ročník prestižní soutěže, kterou pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), probíhal ve dvou kategoriích: Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce a Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Ocenění Zaměstnanec roku 2014 za chráněný trh práce získala PETRA HELEBRANTOVÁ z OZP Akademie a za otevřený trh práce vyhrál ROMAN PYŠNÝ z Městského úřadu Jindřichův Hradec.

„Na myšlenku vyhlásit soutěž o nejlepšího zdravotně postiženého Zaměstnance roku nás přivedl fakt, že stojí za to nejenom zviditelňovat a podporovat samotné kvalitní zaměstnavatele osob se zdravotním postižením a jejich produkty, ale také jejich zaměstnance, kteří se podílí na úspěchu a rozvoji firmy,“ říká k soutěži Hana Potměšilová, ředitelka NFOZP.

Je nám ctí, že naše společnost AV Institut s.r.o., jako jeden z partnerů akce, mohla být u toho.
Rozhovor s vítězi si můžete přečíst zde na stránkách NFOZP a pokud Vás zajímají fotografie z akce, podívejte se na náš facebook AV Institut s.r.o. nebo PráceOZP

Ještě jednou oběma vítězům i všem zúčastněným gratulujeme! 

Tým AV Institut a PráceOZP
Diversity without barriers